תכנון פיננסי

נושאים פיננסים עלולים להיות מבלבלים מאוד. לעיתים קרובות אנחנו לא שמים לב לחלוקת ההוצאות שלנו, לא מבינים כיצד הן מצטברות ומדוע אנו מתקשים לחסוך את כספנו.

קרן-אור תכנון פיננסי

בנוסף, לא תמיד אנו מודעים לכל השירותים והביטוחים שברשותנו. עצרו וחשבו – האם אתם יודעים בדיוק איזה ביטוחים רכשתם? האם קיימת כפילות או חוסר? האם ברור לכם כמה כסף הצלחתם לחסוך לתקופת הפנסיה? האם הוא מרוכז במקום אחד? אם אינכם בטוחים, כדאי לערוך תכנון פיננסי.

תכנון פיננסי יעזור לכם לשלוט בהוצאות, להבין מהם השירותים שאתם צריכים, לשלוט על הכסף שמושקע בתוכניות שונות ולהצליח לעמוד ביעדים כספיים שיסיעו לכם להעלות את רמת חייכם.

כיצד מתבצע תכנון פיננסי?

תהליך של תכנון פיננסי מתבצע על ידי מומחים, בעלי הבנה רחבה ומעמיקה בשוק ההון ובעולם הפיננסים, שבוחנים היטב את המרכיבים הכספיים השונים במשפחה. במהלך התהליך ישנה הסתכלות על אלמנטים כלכליים שונים במשק הבית: משכורות, הכנסות נוספות, הרגלי ההוצאות, ביטוחים, ניהול סיכונים, אמצעים לחסכון פנסיוני, משכנתאות וחובות. בנוסף, חשובה במיוחד הבנה של מאפייני בני המשפחה, מהם צרכיהם, שאיפותיהם והיעדים המוצבים לעתיד. בצורה זו ניתן להצביע על דרכים לשיפור ההתנהלות הפיננסית והגדלת החסכונות.

באופן זה, לדוגמא, יכולה משפחה המנסה לקנות דירה להצליח להגדיל את חסכונה, לצמצם את ההוצאות בתחומים מסוימים, ולקבל תמונה רחבה יותר על ההתנהלות הכספית ודרכים לייעולה. כך ניתן להתקדם לעבר המטרה אליה שואפים.

למי יכולים לסייע שירותים אלו?

תהליך של תכנון פיננסי מתבצע על ידי שירותי תכנון פיננסי מתאימים לכולנו. האלמנט הכלכלי הוא אחד החשובים ביותר בחיינו. הוא זה שמאפשר לנו לקיים שגרה תקינה, להתקדם ברמת חיינו ולאפשר יציבות כלכלית גם במצבים של שינוי או משבר. רצוי שכולנו נדע להתנהל כספית בצורה הנבונה ביותר, כך נוכל ליהנות מהגשמות מטרותינו, לחוש תחושת שליטה כלכלית ולהרגיש בטוחים בנוגע לעתיד.

מה חשוב לבדוק לפני שמתחילים בתהליך?

ראשית, כדי לחשוב מה תרצו להשיג באמצעות התכנון הפיננסי. זה הזמן להגדיר מהן המטרות אותן אתם שואפים להשיג, על אילו שאלות ברצונכם לקבל תשובות, איזה דברים אינם ברורים לכם ומה אתם רוצים לשנות. חשובה לא פחות היא הבחירה בנותן שירות אמין, בעל ניסיון וידע רב, אשר יוכל להביא לשיפור אמיתי.

אנחנו נשמח להעמיד לרשותכם את כל הכלים שיש בידינו ולסייע לכם, בצורה היעילה והמקצועית ביותר, לערוך תכנון פיננסי אפקטיבי ומשמעותי.

אנו בקרן אור נתאים עבור בני משפחתך את הביטוח המתאים לכם

שינוי גודל טקסט
ניגוד צבעים