ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו”ל הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר, ואם אתם עומדים לפני נסיעה לחו”ל – מומלץ מאוד לא להתעכב ולרכוש אותו כבר עכשיו.

קרן-אור ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח הבריאות ה”רגיל” שלכם אינו תקף בחו”ל, ובמדינות אחרות גם טיפולים רפואיים קלים יכולים להיות יקרים ביותר – שלא לדבר על הוצאות הטיסה חזרה לישראל במקרי חירום.

ביטוח הנסיעות לחו”ל מאפשר לכם הן לקבל טיפול רפואי במדינה בה אתם נמצאים ללא חשש מההוצאות, והן להיות מוטסים לארץ בשעת חירום ללא בעיות. לא רבים מודעים לכך, אבל הוא יכול גם להגן עליכם בעת אובדן מטען.

בשוק קיימים ביטוחים רבים וההיצע עלול להיות מבלבל. כדאי לשים לב שהביטוח שאתם רוכשים אכן מספק לכם את הכיסוי המרבי וכי התנאים שמוצעים מתאימים לכם. שימו לב שהביטוח מכסה מקרי ביטול (לרוב במקרי אשפוז או פטירה של אדם מקרבה ראשונה), שכן עדיף להתכונן למצב בו תאלצו לקצר את הנסיעה או לבטלה.

בנוסף

בדקו מהו גובה הכיסוי שמעניקה הפוליסה, שכן כל פוליסה מוגבלת בסכום כספי מקסימלי אותו היא מספקת במקרה הצורך. כדאי לבחון אילו טיפולים כלולים בביטוח והאם הוא מכסה גם מקרים בהם יש צורך בהטסה רפואית. בנוסף, בדקו מהו גובה ההשתתפות העצמית ובאיזה אופן מעבירה חברת הביטוח את הפיצויים.

אנו בקרן אור נתאים עבור בני משפחתך את הביטוח המתאים לכם

שינוי גודל טקסט
ניגוד צבעים